Złote zasady przedszkola 310

Ważne informacje

1) Informacji o dziecku najlepiej udzieli Panstwu nauczyciel w momentach łatwiejszych organizacyjnie, czyli w    trakcie śniadania, obiadu, leżakowania lub podczas dni otwartych.

2) Bardzo prosimy unikania wchodzenia do klas. Powoduje to nie tylko dodatkowy stres u dzieci, które widzą obcą Panią/Pana w drzwiach, ale także zagrożenie dla Państwa dzieci oraz przerwanie toku pracy.

3) Dzieci odbieramy bezpośrednio w grupie  (przez domofon) i potwierdzając podpisem na liście ewidencji.

4) Podczas zebrań, uroczystości, wizyt w salach oraz w przypadku brzydkiej pogody zakładamy ochraniacze na obuwie.

5) Pamiętajcie, że o dzieciach rozmawiamy bez dzieci - udział pociech w zebraniach klasowych, gdzie poruszane są także sprawy dorosłych, jest co najmniej niestosowny.